“Шахтар” вийшов до 1/4 фіналу “Ліги Європи”
17 березня 2016 року. Брюссель (Бельгія). Стадіон “Констант Ванден сток”. В матчі-відповіді 1/8 фіналу “Ліги Європи” УЄФА донецький “Шахтар” зігравши з бельгійським “Андерлехтом” із рахунком 1:0, вийшов до 1/4 фіналу “ЛЄ”.
Читати