Біатлон: Українські юніори сьогодні здобули дві медалі ЮЧС
Уже в перший день змагань українські біатлоністи здобули відразу дві нагороди юніорського чемпіонату світу: золото в Анастасії Меркушиної та срібло в Антона Дутченка.
І дівчата, і хлопці бігли сьогодні індивідуальні гонки.
Меркушина пройшла гонку з ідеальною стрільбою та хорошою швидкістю, випередила найближчу переслідувачку на 35 секунд і заслужено перемогла в гонці. Золотий успіх на чемпіонаті дозволив спортсменці виграти загальний залік юніорського Кубка світу.
Вдалий виступ у чоловічій індивідуальній гонці продемонстрував 19-річний Антон Дутченко, який піднявся на подіум, незважаючи на один промах.
Змагання на ЮЧС продовжаться післязавтра, хлопці та дівчата пробіжать спринтерські гонки.
