Біатлон: Українські юніори сьогодні здобули дві медалі ЮЧС

Уже в перший день змагань українські біатлоністи здобули відразу дві нагороди юніорського чемпіонату світу: золото в Анастасії Меркушиної та срібло в Антона Дутченка.

 І дівчата, і хлопці бігли сьогодні індивідуальні гонки.

Меркушина пройшла гонку з ідеальною стрільбою та хорошою швидкістю, випередила найближчу переслідувачку на 35 секунд і заслужено перемогла в гонці.  Золотий успіх на чемпіонаті дозволив спортсменці виграти загальний залік юніорського Кубка світу.

Вдалий виступ у чоловічій індивідуальній гонці продемонстрував 19-річний Антон Дутченко, який піднявся на подіум, незважаючи на один промах.

Змагання на ЮЧС продовжаться післязавтра, хлопці та дівчата пробіжать спринтерські гонки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.