Українська біатлоністка завоювала “золото” Кубка IBU, обігнавши росіянку
Українка Надія Бєлкіна виборола золоту медаль у спринтерській гонці Кубка IBU, що проходила в італійському містечку Мартелле. Це дебютний подіум 25-річної біатлоністки.
Читати