Українська біатлоністка завоювала “золото” Кубка IBU, обігнавши росіянку

Українка Надія Бєлкіна виборола золоту медаль у спринтерській гонці Кубка IBU, що проходила в італійському містечку Мартелле. Це дебютний подіум 25-річної біатлоністки.

Наша спортсменка продемонструвала ідеальну стрілянину на обох вогневих рубежах, не допустивши жодного промаху. На трасі Надія показала не найвищий темп, однак все ж зуміла випередити росіянку Світлану Слєпцову, у якій в пасиві був один постріл в “молоко”.

Бронзова медаль дісталася представниці Франції Марін Болл, яка зуміла з двома промахами відстати від Бєлкіна всього на 18 секунд.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.