Українська біатлоністка завоювала “золото” Кубка IBU, обігнавши росіянку
Українка Надія Бєлкіна виборола золоту медаль у спринтерській гонці Кубка IBU, що проходила в італійському містечку Мартелле. Це дебютний подіум 25-річної біатлоністки.
Наша спортсменка продемонструвала ідеальну стрілянину на обох вогневих рубежах, не допустивши жодного промаху. На трасі Надія показала не найвищий темп, однак все ж зуміла випередити росіянку Світлану Слєпцову, у якій в пасиві був один постріл в “молоко”.
Бронзова медаль дісталася представниці Франції Марін Болл, яка зуміла з двома промахами відстати від Бєлкіна всього на 18 секунд.
Інформаційне агентство “Центр новин”
