ТКГ обговорила розведення сил та звільнення утримуваних осіб

Відбулося чергове засідання Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі, яке у зв’язку з поширенням епідемії коронавірусу проходило у форматі відеоконференції.

Читати

Суд буде заочно розслідувати справу проти екс-заступника начальника управління енергоринку НКРЕКП

Вищий антикорупційний суд надав дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування стосовно екс-заступника начальника управління енергоринку НКРЕКП Володимира Бутовського, підозрюваного у зловживаннях під час застосування так званої формули «Роттердам+».

Читати

Кабмін дозволив перевозити у громадському транспорті пасажирів, число яких не перевищує половину кількості місць для сидіння

Кабінет міністрів України дозволив перевозити у громадському транспорті пасажирів, кількість яких не перевищує половину кількості місць для сидіння.

Читати

Сторони конфлікту в Ємені через пандемію коронавірусу погодилися припинити вогонь

Сторони конфлікту в Ємені підтримали заклик генерального секретаря ООН Антоніу Гутерріша припинити вогонь, щоб захистити цивільне населення від пандемії коронавірусу.

Читати

Україна та Азербайджан координуватимуть зусилля в питанні подолання пандемії коронавірусу та її наслідків

Президенти України та Азербайджану Володимир Зеленський та Ільхам Алієв домовилися про подальшу координацію зусиль і допомогу в питанні подолання пандемії коронавірусу та її наслідків.

Читати
1 2 3 6