РНБО доручила уряду покласти обов’язки керівника «Укрзалізниці» на міністра інфраструктури

Рада національної безпеки і оборони України (РНБО) доручила уряду покласти обов’язки голови правління АТ «Укрзалізниця» на міністра інфраструктури Олександра Кубракова.

Читати

США виділять близько $100 млн на гуманітарну допомогу Лівану

Сполучені Штати виділять майже $100 млн на гуманітарну допомогу Лівану, заявив у середу американський президент Джо Байден, виступаючи на Третій міжнародній спонсорській конференції на підтримку населення Лівану.

Читати

У Фірташа забрали Запорізький титано-магнієвий комбінат

Господарський суд Запорізької області повернув у власність держави Запорізький титано-магнієвий комбінат, який у 2013 році приватизувала компанія «Толексіс Трейдинг Лімітед» з групи компаній DF Group олігарха Дмитра Фірташа.

Читати

Кулеба і Єрмак обговорили війну на Донбасі з радником Байдена

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба і глава офісу президента Андрій Єрмак обговорили у Вашингтоні з радником американського лідера з питань національної безпеки Джейкобом Салліваном війну на Донбасі.

Читати

Комітет Сенату США підтримав скасування резолюції, що дозволяє застосовувати силу в Іраку

Комітет у закордонних справах Сенату Конгресу США в середу підтримав ініціативу, яка скасовує схвалену законодавцями в 2002 році резолюцію, що дозволяє застосовувати військову силу в Іраку.

Читати
1 2 3 7