Свідок захисту Савченко викриває суд щодо фальсифікацію слідства

У Донецькому міськсуді на засіданні у справі народного депутата України Надії Савченко свідок захисту, спеціаліст з мобільного зв’язку викриває фальсифікації свідка обвинувачення.

Про це повідомив у своєму Твітері адвокат Микола Полозов.

“Свідок В. у 2014 році працював у ТОВ “Астеліт” (Life) і займався обслуговуванням вишок стільникового зв’язку в Луганській області. Свідок В. говорить, що він здійснював розрахунки роботи базових станцій, які є в матеріалах справи і були оголошені. Документи з розрахунками слідству надав колишній співробітник Life Помазан. Тепер захист знайшов автора розрахунків. Свідок (захисту, – ред.) В. викриває свідка (обвинувачення, – ред.) Помазана з тієї ж компанії, на свідчення якого спиралося слідство”, – пише Полозов.

Адвокат пояснює, що у справі свідок Помазан був названий слідством “інженером з енергопостачання базових станцій”, а насправді він був кимось на зразок кур’єра. Крім того, “як з’ясовується, Помазан вкрав частину документів свідка В. і видав слідству зі своїми неправдивими коментарями”.

Суд задовольнив прохання захисту допитувати свідка В., який приїхав з України, таємно, оскільки його родичі живуть у Луганську. І В. побоюється можливої розправи над ними.

Донецький міський суд  долучив до справи української льотчиці Надії Савченко документи, які повинні довести її невинність та продовжить засідання 28 січня 2016 року.

“Суд все-таки долучив карти з розташуванням базових станцій, нехай і різного кольору. На сьогодні суд завершений. Наступне засідання завтра в 11:00”, – повідомив Полозов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.