НАБУ на хабарі зловили суддю з Львівської області

У четвер, 28 січня, детективами Національного антикорупційного бюро України спільно з працівниками Служби безпеки України викрито суддю Жидачівського районного суду Львівської області під час отримання неправомірної вигоди (хабара) у розмірі понад 37 000 грн. Про це повідомила прес-служба НАБУ.

Антикорупційне бюро нагадало, що це вже четвертий суддя, якого було викрито на отриманні неправомірної вигоди детективами Бюро за останні 2 місяці.

“Суддя протягом 27-28 січня шляхом вимагання отримав через посередника (адвоката) вказані кошти за пом’якшення вироку. У ході проведення слідчих дій посередника затримано на підставі ст.208 Кримінального процесуального кодексу України”.

Як повідомило джерело в Жидачівському районному суді, мова йде про суддю Салія В.В. 

«За останній місяць команди детективів та оперативного підрозділу гарно спрацювалися під час проведення спецоперацій, – стверджує Артем Ситник, голова Національного антикорупційного бюро України. – Це лише початок роботи Бюро і спрацьованість команди та налагодження взаємодії різних підрозділів під час проведення затримань є одним з ключів до успіху».

 

Інформаційне АгентствоЦентр новин

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.