В лютому в Україні перебуватимуть представники ПАРЄ

З 1 по 3 лютого в Україні перебуватимуть співдоповідачі від Парламентської асамблеї Ради Європи з питань дотримання Україною зобов’язань Жорді Шукла (Іспанія) і Аксель Фішер (Німеччина).

Про це повідомила прес-служба ПАРЄ.

В своєму візиті вони мають намір оцінити проведення конституційної та судової реформи, боротьбу з корупцією та отримати інформацію про останні політичні події.

Під час візити співдоповідачі ПАРЄ планують зустрітися з Президентом України Петром Порошенком, першим заступником Голови Верховної Ради Андрієм Парубієм, Віце-прем’єр-міністром, Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадієм Зубко, а також з Міністром юстиції Павлом Петренко та Міністром закордонних справ Павлом Клімкіним.

У ході візиту також заплановані зустрічі з Головою комітету Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції Єгором Соболєвим, Головою Національного антикорупційного бюро Артемом Ситником, з представниками політичних партій, неурядових організацій і дипломатичного співтовариства.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.