Кубок пам’яті полковника Ігора Павлова виборола команда факультету телекомунікаційних систем

31 травня 2018 року на спортивній базі військового інституту телекомунікацій та інформатизації відбувся турнір з міні-футболу, присвячений 50 річчю з дня народження начальника кафедри загальної тактики полковника Павлова Ігоря Миколайовича.

В турнірі-пам’яті взяли участь 4 команди інституту:

– факультет телекомунікаційних систем;

– факультет інформаційних технологій;

– факультет бойового застосування систем управління зв’язку;

– управління інституту.

Організатори футбольного турніру виступили: Федерація футболу України, яка є надійним партнером Збройних сил України, Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації та ІА «Центр новин».

Партнер футбольного турніру – компанія «Росинка».

Зазначимо, що Ігор Павлов героїчно загинув у лютому 2015 року, захищаючи незалежність України в зоні проведення антитерористичної операції.

Перед початком турніру курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації поклали квіти до пам’ятника полковника Ігора Павлова.

На турнірі була присутня донька полковника Ігора Павлова – Альона, яка навчається на першому курсі Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації.

Полковник Сєрий Олег Анатолійович розповів, що сьогодні в пам’ять начальника кафедри загальної тактики полковника Павлова Ігоря Миколайовича (28 травня йому виповнилося 50 років) був започаткований футбольний турнір з міні-футболу.

“Ми дякуємо нашим партнерам Федерації футболу України та ІА “Центр новин” за те, що підтримали нашу ініціативу. Турнір пам’яті “Кубок пам’яті полковника Ігора Павлова” буде проводитись щороку. Ми плануємо залучати до турніру не тільки команди військового інституту”, – повідомив Полковник.

З вітальним словом до команд звернувся радник Президента ФФУ Валентин Латипов, який передав командам вітання від Президента ФФУ Андрія Павелка: “ФФУ з радістю підтримала цю ініціативу. Такий футбольний турнір стане традиційним, і проходитиме щорічно. Бажаю Вам чесної перемоги, і нехай переможе сильніший”, – підкреслив представник ФФУ.

У першій грі зіграли команди управління інституту та факультет інформаційних технологій. Матч закінчився з рахунком 5:1 на користь команди управління інституту.

У другій грі сильнішими виявилися команда факультету телекомунікаційних систем, яка зіграла з командою факультет бойового застосування систем управління зв’язку (5:2).

Таким чином у фіналі зійшлися команди управління інституту та команда факультету телекомунікаційних систем.

У першому таймі команда факультету телекомунікаційних систем виявилася сильнішою, забивши два сухі голи команді управління інституту. В другому таймі спробувала відігратися команда управління інституту, але забила тільки один гол у ворота суперників 2:1.

Таким чином команда факультету телекомунікаційних систем стала переможцем першого “Кубку пам’яті полковника Ігора Павлова”.

Під час церемонії нагородження, шеф-редактор ІА “Центр новин” Ольга Витак розповіла, що сьогоднішній переможець турніру візьме участь в щорічному футбольному турнірі “Кубок Захисника”, який був заснований агентством в 2016 році.

Нагадаємо, ФФУ та ІА “Центр новин” щороку проводять благодійні матчі, які об’єднюють між собою команди військових, силових структур, політиків та журналістів для підтримки дітей-переселенців зі Сходу України.

Крім того, Федерація футболу проводить матчі для підтримки українських військових на Сході України.

ІА “Центр новин”