Збірна Ветеранів “Чорноморця” виграла “Кубок Одеси”

20 липня на одеському стадіоні “Спартак” відбувся благодійний футбольний матч “Кубок Одеси”, в якому Ветерани “Чорноморця” перемогли Збірну журналістів України. Матч закінчився з рахунком 4:1 на користь господарів поля.

Цього року футбольний матч «Кубок Одеси» відбувався в рамках заходів УПЛ напередодні «Суперкубку» («ШАХТАР» vs «ДИНАМО»), який відбудеться на стадіоні “Чорноморець” о 21:00 год.

Організаторами виступили: Федерація футболу України, Українська Прем’єр-ліга, Інформаційне агентство «Центр новин», Одеська обласна федерація футболу.

Основна мета благодійного матчу – допомога дітям-переселенцям зі Сходу України займатися спортом.

Інформаційні партнери: «5 канал», «Думська ТВ», «Первый городской», «7 канал», «Репортер», «Odessa.online».

Головний партнер команди Збірної журналістів України –  компанія «Smart-Holding».

Транспортний партнер команди: «Дайрект Лайн».

Благодійний поєдинок відбувся за підтримки депутата Одеської міської ради Пеструєва Дмитра Миколайовича.

Перед початком матчу між Ветеранами “Чорноморця” та журналістами до присутніх звернулися легенда українського футболу Ігор Бєланов, який побажав успішної гри всім учасникам поєдинку та цікавого футболу вболівальникам, які зібралися на трибунах.

Після цього організатори вручили дітям, які вивели команди на поле, футбольні м′ячі.

Результат матчу вже був відомий в першому таймі. Уперше в історії переможцем «Кубку Одеси» стала команда Ветеранів “Чорноморця”, адже в попередньому матчі (Кубок Губернатора-2016) успіх незмінно святкували журналісти.

“Моряки” розпочали з швидкого гола, вже на 5 хвилині Олександр Косирін скористався виходом з воріт Ярослава Твардовського, і м’яч опинився у воротах журналістів.

На 15 і 25 хвилинах відзначились Євгеній Луценко та Костянтин Балабанов, а назавершення першої частини гри Косирін оформив дубль.

У перерві матчу близько сотні дітей-переселенців зі Сходу України та Криму отримали подарунки від організаторів “Кубку Одеси” та БФ “Розвиток футболу України”: футбольні м’ячі та білети на “Суперкубок”, а вболівальники насолодилися музичним подарунком – виступом учасників “Голосу країни”, дуетом “А 17”.

Перший віце-президент ФФУ Олег Протасов привітав усіх учасників благодійного матчу та підкреслив, що головний результат “Кубку Одеси” – це допомога дітям та розвиток дитячого футболу в Україні.

В другому таймі, Збірна журналістів спробувала зрівняти рахунок, В’ячеслав Шевчук відзначився на 46 хвилині (4:1), але більше ворота ветеранів не відкривалися, і до фінального свистка рахунок залишався незмінним.

Перед церемонією нагородження до учасників “Кубку Одеси” звернувся Президент УПЛ Томас Грімм.

“Вітаю команду Ветеранів “Чорноморця” з перемогою. Ваш професіоналізм і майстерність заслуговують на повагу. Команді журналістів бажаю побільше хороших матеріалів та статей, тепер Ви знаєте, як бути на місці наших гравців. Але головний сьогодні результат – це перемога дітей, які прийшли Вас підтримати”, – наголосив Грімм.

У підсумку кращим воротарем став Альтман Геннадій, кращим захисником — В′ячеслав Шевчук, а кращим форвардом — Олександр Косирін, кращим гравцем – Дмитро Дєнков. Переможці отримали головний приз, “Кубок Одеси”, та символічні золоті медалі, а переможені вдовольнилися хорошим настроєм та сріблом.

Ветерани ФК “Чорноморець” – Збірна журналістів України – 4:1

Ветерани ФК «Чорноморець»: Альтман Геннадій, Долганський Сергій, Белозер Сергій, Доценко Віктор, Кошелюк Олег, Телесенко Андрій, Павлик Ігор, Булигін Сергій, Спіцин Олександр, Козакевич Олександр, Ткаченко Сергій, Тищенко Віталій, Нікіфоров Олександр, Гусєв Сергій, Бібергал Дмитро, Чебан Іван, Гілазєв Руслан, Згура Сергій, Порохневич Віталій, Гецко Іван, Полтавець Валентин, Косирін Олександр, Ерохін Андрій, Красій Константін.

Збірна журналістів України: Капітан Андрій Столярчук Канал Футбол, Леонід Францескевич, «Одеса.онлайн», Лопатін Роман ІА «Центр новин», Олександр Жигалюк (прес-служба ФК Чорноморець), Вадим Шпаченко, «Перший міський», Шкапа Сергій, Артем Гагарін 1+1, Саша Полуєв, 7 канал, Анатолій Анатоліч телеканал «Прямий», Дзюбенко Владислав, ІА «Центр новин», Ігор Циганик «2+2», Машай Богдан, «ЗІК», Дмитро Дєнков, Микола Топалов,»Українська правда», Віталій Гарнов, «Перший міський канал», Ярослав Твардовський, «Главком», Костя Длужневський, 7 канал, Максим Корзун, Перший національний, Саша Зайчук, прес-служба ФК «Чорноморець», Мар’ян Яськів, Олександр Кісткін, Тимур Самосудов, зірки українського футболу, а зараз  найпрофесійніший експерт каналу «Футбол» – В’ячеслав Шевчук, а також Дмитро Богомолов, 7 канал.

Нагадаємо, після проведення «Парламентського кубку-2016» були побудовані та облаштовані кімнати корекційного центру «Прімавера» для дітей-аутистів у Києві.

Результатом «Парламентського кубку-2017» була побудова дитячо-спортивного майданчику в смт Комишуваха Попаснянського району Луганської області, що знаходиться в 10 км від лінії розмежування в зоні АТО.