Назар Холодницький: Важливо викорінити корупцію в судах

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України Назар Холодницький розповів про початок діяльності Антикорупційної прокуратури та проблеми, які виникають у її роботі.

Про це повідомляє прес-служба «ГПУ».

«Національне бюро розслідувань України, під процесуальним керівництвом прокурорів Антикорупційної прокуратури, вже розпочало більше трьох десятків кримінальних проваджень щодо високопосадовців. Наразі триває процес відбору на конкурсній основі, шляхом тестування, кандидатів на зайняття посад прокурорів у САП», – розповів Назар Холодницький.

За його словами, окремо потрібно зупинитися на важливості викорінення корупції в середовищі суддівського корпусу та важливості проведення судової реформи, яку ініціював Президент України Петро Порошенко.

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України зазначив щодо важливості залучення підтримки та допомоги в західних колег.

«Ефективність роботи Антикорупційної прокуратури та НАБУ, зокрема, у питанні повернення коштів здобутих незаконних шляхом, залежить від підтримки та допомоги західних колег, адже, як відомо, багато таких коштів виведено в офшори та зберігаються за кордоном», – зазначив Назар Холодницький.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.