Клименко слідом за Абромавичусом йде у відставку

Заступник глави Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) України Юлія Клименко заявляє про намір подати у відставку слідом за головою міністерства Айварасом Абромавичусом.

Про це вона заявила на своїй сторінці в “Facebook”.

“Отримую багато питань, тому хочу підтвердити: так, я йду у відставку разом з міністром. Я повністю підтримую і поділяю кожне слово міністра – не тому, що я його заступник, а тому, що є відповідальним громадянином і патріотом України. Це абсолютно зважене і прагматичне рішення. І це не втеча з поля бою, тому що ніякого бою ніколи не було, а була його постійна імітація, в яку нас свідомо втягували”, – написала вона.

Ю. Клименко зазначила, що за 10 місяців в міністерстві команда А. Абромавичуса “почали не одну реформу, які вже йдуть і які не можна зупинити”.

“Це і реформа адміністративних послуг, та цілий ряд реформ, які ми називаємо словом “дерегуляція”, реформа державного контролю і нагляду, різноманітні програми підтримки малого та середнього бізнесу та багато іншого. Вони дійсно потрібні українському бізнесу і громадянам. Ми будемо і надалі активно підтримувати ці реформи як громадські активісти і не дамо жодному корупціонеру їх зупинити”, – резюмувала вона.

Як повідомлялося, сьогодні міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус заявив про рішення подати у відставку із-за відсутності підтримки та активної протидії проведеним його командою реформ.

Інформаційне агентство “Центр новин”

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.