Луценко: Діюча коаліція не підтримує Яценюка.

В прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка немає підтримки коаліції для прийняття рішень у Верховній Раді України, тому потрібно шукати вихід з цієї політичної кризи, заявив лідер фракції “Бок Петра Порошенка” Юрій Луценко після засідання Ради коаліції.

“На жаль, сьогодні вже три фракції заявили, що не хочуть його бачити, і кількість депутатів у цих фракціях означає, що коаліція недієздатна, якщо вони не голосують. Ми не раз заявляли, що коаліція не приймає до себе “Опозиційний блок” і його осколки, і сьогоднішня коаліція в 300 голосів є єдино можливою. Коли три фракції заявляють, що не готові працювати з прем’єром Яценюком, означає, що він не зможе працювати з коаліцією і переформатувати коаліцію він теж не зможе”, – заявив Ю.Луценко.

Він підкреслив, що говорив з представниками “Батьківщини” і “Самопомочі”, які дотримуються жорсткої позиції щодо зміни прем’єра.

“Ніякі зміни віце-прем’єрів, міністрів не змінять ситуації, коли ці фракції не приймають на посаді прем’єра Яценюка”, – сказав Ю.Луценко і додав, що до цієї ж позиції приєдналася і фракція Радикальної партії Олега Ляшка.

Разом з тим, сказав він, фракція “Народного фронту” не сприймає нікого на посаду прем’єра, окрім А.Яценюка.

Він зазначив, що всі фракції повинні відмовитися від шантажу, ультиматумів, і повинні шукати спільну мову:

“Ми готові вести переговори на будь-яких умовах для того, щоб наступний уряд працював. Ми закликаємо зараз до переговорів без будь-яких ультиматумів “, – заявив він і закликав  Айвараса Абромавичуса прийти на зустріч з фракцією.

“Що робити? Шукати вихід без ультиматумів. Я більшого сказати не можу. Очевидно, треба зустрічатися з колегами і шукати компроміс”, – сказав він.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.