Сакварелідзе: П’ять прокурорів Одеської області притягнуті до дисциплінарної відповідальності

За результатами проведеної службової перевірки до дисциплінарної відповідальності притягнули п’ять співробітників прокуратури Одеської області. Про на своїй сторінці в facebook повідомив заступник Генерального прокурора, керівник Одеської обласної прокуратури Давід Сакварелідзе.

Сакварелідзе розповів, що мова йде про начальника одного з відділів, колишнього начальника відділу з нагляду за дотриманням законів органами фіскальної служби, двох прокурорів і слідчого.

“В ході перевірки підтвердилася інформація про те, що ці співробітники сприяти забезпеченню інформацією незаконних привілеїв підприємствам групи «А». Йдеться, серед іншого, про блокування розгляду справ в судах шляхом їх безпідставного вилучення. У зв’язку з цим, дав вказівку провести відповідні кадрові зміни у відділі з нагляду за дотриманням законів органами фіскальної служби. Відповідно, не один з них у нас більше не працює”, – сказав прокурор Одеської області.

Сакварелідзе підкреслив, що основі роботи нпрокуратури лежить нульова толерантність до будь-яких проявів корупції.

“Я щиро вдячний всім, хто звертається до нас з інформацією про факти корупції. Хочу ще раз підтвердити, що ми і далі будемо дуже швидко, жорстко і принципово реагувати на всю інформацію, що надходить до нас”, – сказав Давід Сакварелідзе.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.