Печерський суд поновив на посаді екс-главу Держслужби зайнятості, спійманого на хабарі в 600 тисяч грн

Міністр соцполітики Павло Розенко не має наміру відновлювати на посаді чиновника-хабарника і продовжить судові розгляди з Кашубою.

“На сьогоднішній день у мене є рішення Печерського районного суду про те, що з 12 січня 2016 року я його повинен поновити на посаді. У мене є офіційна заява його адвоката про те, що термін відсторонення його (Кашуби) з посади закінчився і так як ніяких судових розглядів у цій справі немає, він повинен повернутися на роботу “, – розповів міністр.

“Ніякого судового розгляду справи про хабарництво немає. Як реагувати на цю ситуацію? З одного боку є факти, які бачили і я, і всі інші, з іншого боку – немає ніякого продовження у цієї справи.
Зате є рішення суду про те, що я зобов’язаний відновити Кашубу на посаді голови Державної служби зайнятості “, – зазначив міністр.

Нагадаємо, 11 вересня 2015 року співробітники СБУ спільно з Генпрокуратурою затримали голову Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Ярослава Кашубу. Він був затриманий у службовому автомобілі в центрі Києва під час отримання хабара в розмірі 622 тисяч гривень. За версією СБУ, “чиновник організував механізм отримання хабарів від учасників тендерних торгів, які проводила держслужба. В протиправних схемах він використовував підлеглих, які змушували підприємців платити” данину “за перемогу в тендерах”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.