США сприятимуть співробітництву України з МВФ за умови проведення необхідних реформ – Пайетт

США сприятимуть українській стороні в переговорах з Міжнародним валютним фондом (МВФ), якщо Київ буде проводити необхідні реформи, заявив посол Джеффрі Пайетт.

Про це повідомляє видання «Інтерфакс».

“Український уряд та Парламент повинні залишатися дисциплінованими в реалізації стратегії реформ уряду, а також протистояти тиску, яке спрямоване на рух у зворотний бік в цих критичних зусиллях. У міру того, як Україна продовжує проводити життєво важливі реформи, США будуть продовжувати працювати в тісному контакті з МВФ, ЄС, G7 і іншими донорами, щоб забезпечити необхідну підтримку зусиллям України для поліпшення інвестиційного клімату, інтеграції України в глобальну економіку, щоб поставити цю країну на шлях самопідтримки зростання”, – сказав він в ексклюзивному інтерв’ю агентству” Інтерфакс-Україна”.

Посол зазначив, що Україна повинна продовжувати домагатися прогресу в поліпшенні бізнес-клімату, зміцнювати систему управління і конкуренції, боротися з корупцією, відновити фінансовий сектор і усунути погані цільові субсидії на енергоносії при забезпеченні захисту найбільш вразливих верств населення.
“Багато роботи належить зробити, щоб побороти корупцію, поліпшити податкове адміністрування, зміцнити права на інтелектуальну власність, поглибити реформу в газовому секторі, продовжити прозору приватизацію і підтримати верховенство права”, – сказав Дж.Пайетт.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.