Нардеп звернувся до НАБУ у зв’язку з фактами про зарплати в конвертах у Мінінфраструктури

Народний депутат України з фракції «Блоку Петра Порошенка» Вадим Денисенко звертався до НАБУ у зв’язку з фактами про зарплати в конвертах в Мінінфраструктури.

Про це він розповів в ефірі телеканалу «112 Україна», коментуючи заяви глави міністерства про те, що на нього відкрито кримінальну справу у зв’язку з заявою нардепа Денисенко.

Як пояснив депутат, кілька місяців тому в пресі з’явилася низка публікацій про зарплату в конвертах, яку видають у Міністерстві інфраструктури.

«На них можна було б не звертати уваги, але тут у себе на сторінці у Фейсбуці, один із співробітників міністерства Максим Бурячок заявив, що іде з міністерства з-за того, що не може миритися із зарплатами в конвертах (він називав цифру від 2 до 10 тис. дол. США). Після цього я звернувся до НАБУ розглянути цю заяву цієї конкретної фізичної особи (скріншот додавався)», – заявив Денисенко.

Денисенко також запевнив, що готовий спілкуватися з Пивоварским на цю тему, однак Пивоварський на його дзвінок не відповідав.

Нагадаємо, раніше Пивоварський заявив, що проти нього відкрито кримінальну справу за поданням народного депутата з прізвищем Денисенко, про що міністр дізнався від Національного антикорупційного бюро.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.