Порошенко закликав народних депутатів та уряд декларувати підтримку проєвропейського спрямування країни

Президент України Петро Порошенко закликав народних депутатів не тільки на словах декларувати підтримку проєвропейського спрямування країни, а й підтримувати його діями.

Про це повідомляє прес-служба Адміністрації Президента.

Глава держави також розповів про те, що в середу ввечері мав телефонну розмову з директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард, під час якого були обговорені подальші кроки співпраці.

“Я хочу сказати нашим ворогам і опонентам – ті, хто сподівався, що програма фінансування і програма нашої співпраці з МВФ призупинена – не дочекаєтеся. Навпаки – ми обговорили те, що треба прийняти найближчим часом”, – цитує П.Порошенка прес-служба глави держави в четвер.

За словами президента, серед кроків, які необхідно здійснити Україні найближчим часом, прийняття ряду законопроектів так званого безвізового пакета і виконання положень Меморандуму співробітництва з МВФ.

“Раджу, щоб уряд і Верховна Рада сконцентрувалися на прискоренні впровадження ефективного корпоративного управління найбільших підприємств України, продовжили реалізацію і імплементацію програми корпоративного управління НАК “Нафтогаз”. У першу ж пленарний тиждень прохання, щоб ми сконцентрувалися і проголосували законодавство про приватизацію, і закони про безвізовий режим”, – наголосив Глава держави.

Він висловив надію, що до кінця поточного тижня отримає всі законопроекти від уряду і зазначив, що парламент повинен розглянути їх як невідкладні.

За словами П.Порошенка, це будуть зміни в закон про призначення антикорупційного прокурора, які повністю узгоджені з МВФ і опрацьовані урядом, питання роботи Національного агентства з питань запобігання корупції, питання спецконфіската.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.