Глави МЗС “нормандського формату” домовилися працювати над модальністю виборів на Донбасі  

Глави міністерств закордонних справ “нормандської четвірки” (Росія, Україна, Німеччина, Франція) домовилися працювати над модальністю проведення виборів на непідконтрольних центральної влади територіях на Донбасі.

Про це сьогодні повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін журналістам по завершенню переговорів в Мюнхені.

“Ми домовилися також працювати в рамках Мінська над відпрацюванням модальності дій для наступних виборів”, – розповів Павло Клімкін.

За його словами, сторони погодилися з тим, необхідно забезпечити безпеку під час проведення виборів на Донбасі і Україна має намір працювати з ОБСЄ над цим питанням.

Павло Клімкін також додав, що наступна зустріч “нормандської четвірки” (Росія, Україна, Німеччина, Франція) по ситуації в Україні на міністерському рівні відбудеться на початку березня в Парижі (Франція).

“Конкретного результату немає. Це була зустріч для того, щоб підготуватися до наступного справжнього засідання в “нормандському форматі”. Ми сподіваємося і ми попередньо домовилися, що це повноформатне засідання відбудеться на початку березня в Парижі”, – повідомив Павло Клімкін.

Інформаційне агентство «Центр новин»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.