Касько вирішив піти з ГПУ

Заступник генерального прокурора Віталій Касько вирішив звільнитися з Генеральної прокуратури України.

Про це він повідомив сьогодні на брифінгу.
”Я хотів би сказати, що прийняв рішення звільнитися з органів прокуратури”, – наголосив Касько.
Він продемонстрував рапорт, підписаний сьогоднішнім числом.

”Останньою краплею став черговий перерозподіл обов`язків у Генпрокуратурі України. Шокін забрав у мене всі функцій та інструменти вести і контролювати справи, над якими починала працювати наша команда, в тому числі й у справі так званих ”діамантових прокурорів”.

Проте, причини того, чому у Генеральній прокуратурі більше неможливо і безглуздо працювати – вони є значно глибшими”, – заявив Касько.211543
Касько також розповів про основні чотири моменти щодо результатів реформи у Генеральній прокуратурі.
”На сьогоднішній день Генеральна прокуратура України стала, по-перше, гальмом реформ і системи кримінальної юстиції в цілому. По-друге – розсадником корупції. По-третє – інструментом політичного тиску. І по-четверте – однією із головних перешкод для приходу в Україну іноземних інвестицій”, – наголосив Касько.
У зв`язку з цим він заявив, що реформа прокуратури, яку починав Давид Сакварелідзе, провалена.
”Місцеві прокуратури не оновлені. Жодного зовнішнього кандидата генпрокурор не призначив керівником місцевої прокуратури. Прокурорське самоврядування двічі відкладалося і наразі не створене. Не забезпечена процесуальна незалежність прокурора, і, як наслідок, прокуратура залишається за своєю суттю радянською, ієрархічною і вкрай корумпованою”, – вважає Касько.

 

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.