Туреччина надасть Україні кредит на 50 млн дол.

Сьогодні, 15 лютого 2016 року Україна і Туреччина підписали кредитну Угоду про надання нашій країні 50 млн дол. терміном на 5 років під 2,5% річних у рамках загальної макрофінансової допомоги від країн «Великої двадцятки».

Рішення про залучення кредиту було прийнято на засіданні уряду 11 лютого.Документ був підписаний у присутності прем`єр-міністра України Арсенія Яценюка та прем`єр-міністра Туреччини Ахмета Давутоглу.

Глава турецького уряду вперше перебуває з візитом в Україні.

З української сторони документ підписала міністр фінансів Наталія Яресько.

«Хотів би подякувати народу Туреччині за підтримку України, її територіальної цілісності. Наші країни захищають свої країни і своїх громадян, свою територіальну цілісність і суверенітет, – сказав Яценюк.

У свою чергу Давутоглу висловив готовність до економічного і політичного співробітництва з Україною.

«Для нас це фундаментальна цінність – територіальна цілісність і незалежність України. Ми приїхали до України численною делегацією – і не лише як міністри і політики, а й бізнесмени. Ми хотіли б подякувати вам за солідарність з нами в багатьох питаннях. Ми готові винести відносини з Україною на вищий, включаючи підписання Угоди про зону вільної торгівлі з Україною», – зазначив Давутоглу.

Поряд з кредитною угодою, сторони також підписали міжурядову угоду про передачу подарунка в сфері охорони здоров’я.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.