Сьогодні в Одесі стартує Кубок Губернатора з футболу
Запрошуємо усіх вболівальників прийти сьогодні, 31 липня о 17 год. на стадіон «Спартак», де відбудеться перший благодійний матч з футболу «Кубок Губернатора» між командами Збірна реформ м.Одеса і Збірною журналістів України.
Організатори матчу – Федерація футболу України, Інформаційне агентство «Центр новин», Одеська обласна державна адміністрація, Благодійний фонд «Розвиток футболу України».
Головний партнер команди Збірна журналістів України – Burisma.
Головий радіо-партнер благодійного матчу – «Авторадіо», інформаційні партнери: телеканал News one, 5 канал, канал Футбол, INTV, Надзвичайні новини, Чистоньоюз, 7 канал, газета Вечірні вісті.
Ми обіцяємо створити справжнє футбольне свято, унікальний склад команд, професійне суддівство, лотерею із лотами від зірок-футболу та цікаву програму для глядачів.
Запрошення на футбол можна отримати за телефоном 0680436087 або centernewsua@gmail.com
Усі зібранні кошти підуть для надання благодійної допомоги Березівській дитячо-юнацькій спортивній школі, Одеської області.

