Саакашвілі вважає, що Україні не вигідно співпрацювати з МВФ

Голова Одеської обласної держадміністрації Михайло Саакашвілі вважає, що Україні не вигідно співпрацювати з Міжнародним валютним фондом.

Про це він сказав в ефірі радіостанції “Ера” в понеділок.

“Для нас ідеальна ситуація, щоб МВФ взагалі тут не було. З Грузії ми вивели МВФ через рік. Позбулися, і слава Богу”, – зазначив Саакашвілі.

Голова облдержадміністрації зазначив, що, на його думку, МВФ постійно контролює дії уряду країни і негативно впливає на них.

“МВФ – він як хірург. І коли тобі на пальці потрібна перев’язка, він говорить, навіщо перев’язка – давай тобі всю руку відріжемо, навіщо возитися, не будемо ризикувати”, – сказав Саакашвілі.

Крім того, Міхеіл Саакашвілі не бажає обіймати посаду в Кабінеті міністрів, але хоче змінити політичну систему в Україні.

“У мене амбіції набагато більші, ніж урядова посада. У мене мета – змінити політичний клас і правила гри. Прем’єрів в Україні буде дуже багато в наступні роки, уряд буде мінятися часто, це мій прогноз. Але людей, які змінять правила політичної гри, буде дуже мало”, –  зазначив Саакашвілі.

Голова Одеської ОДА додав, що також має намір ввести нових людей на чиновницькі посади і дати дорогу молодим у політику.

“Моя мета – наявну еліту замінити новою”, – наголосив він.
Резюмуючи свою відповідь, Саакашвілі зазначив, що зацікавлений залишитися у владі, у разі, якщо в Україні зміниться політична система.

Голова Одеської обласної державної адміністрації Михеіл Саакашвілі також сподівається, що фракція “БПП” в Раді ухвалить рішення відправити уряд у відставку за підсумками засідання в понеділок.

“Я дуже сподіваюся, що на зборах президентської фракції вони всі (депутати Верховної Ради від БПП) знайдуть в собі сили не підтримати уряд і відправити уряд у відставку на чолі з прем’єром в повному складі”, – сказав Саакашвілі.Він зазначив, що об’єктивною причиною такого рішення є ситуація в країні. “За них (чинного Кабміну) економіка в Україні скоротилася в два рази”, – підкреслив глава Одеської обладміністрації.

“Можна і потрібно змінювати уряд час від часу, тим паче, коли країна не рухається в правильному напрямку”, – підкреслив Саакашвілі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.