БПП відправило уряд Яценюка у відставку

Фракція “Блок Петра Порошенка” підтримає відставку уряду Арсенія Яценюка.

Про це заявив народний депутат від БПП Сергій Каплін після засідання фракції за участі Президента України Петра Порошенка та прем’єр-міністра Арсенія Яценюка.

“Було прийнято чітке рішення майже одностайно фракцією БПП виразити недовіру роботі Кабміну і було прийнято рішення зібрати в разі такого вираження недовіри підписи. Завтра фракція, я переконаний в повному складі проголосує, дасть свої необхідні голоси, дасть свої підписи і ми будемо формувати новий уряд. Є необхідні 226 голосів, для того, щоб виразити недовіру Яценюку, зібрати за лічені хвилини необхідні підписи, подати до комітету, розглянути і поставити питання про ліквідацію режиму Яценюка”, – заявив Каплін.

Інший депутат від БПП Сергій Лещенко сказав, що Президент та прем’єр перебували на фракції, але не перетиналися. Рішення нардепи приймали без їх участі.

“Президент слухав і він пішов з половини фракції. Друга половина фракції була за участі Яценюка без Президента. Вони не перетиналися на фракції. Був Порошенко десь годину, потім він пішов, потім зайшов Яценюк і теж був десь годину. Потім пішов Яценюк і потім рішення ухвалювались фракцією. Рішення голосувалися без Яценюка і Порошенка”, – розповів Лещенко.

За його словами, представникам БПП було доручено взяти у секретаріаті ВР підписні листи та почати збір підписів за оголошення недовіри уряду Арсенія Яценюка. Якщо назбирається 150 голосів і питання буде винесене до сесійної зали, то фракція БПП голосуватиме за це рішення.

Крім того, депутат від БПП Володимир Ар’єв на сторінці у мережі Facebook написав: “Фракція БПП ухвалила рішення визнати діяльність уряду незадовільною. У разі якщо за це вистачить голосів в ВР – голосувати за відставку уряду”, – написав депутат

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.