Давід Сакварелідзе: Потрібно завершити «діамантову справу» і захистити від тиску прокурорів та слідчих, які її ведуть

Про це в інтерв’ю «BBC Україна» заявив Заступник Генерального прокурора, прокурор Одеської області Давід Сакварелідзе.

Сакварелідзе вважає своїм обов’язком завершити «діамантову справу» і захистити прокурорів та слідчих, які її ведуть.

«Потрібно якось втримати і показати приклад людям, які пішли за справою «діамантових» прокурорів, за новою Україною. Ці люди дотепер працюють в прокуратурі. І вони повинні розуміти, як би не закінчилась ця справа в суді, це не означає, що вони повинні капітулювати», – сказав Сакварелідзе.

Він зауважив, що тиск на справу «діамантових» прокурорів продовжує здійснюватись.

«Ми розуміємо, що в Україні багато проблем, і що на цю справу буде продовжуватись політичний і адміністративний тиск. Довкола цієї справи є багаті і впливові люди, і є ризик, що суд винесе не те рішення, яке потрібне українцям. Але в той же час, українці зараз на нашій стороні. Оскільки ні одна людина в Україні не повірить, що людям, які працювали в старій системі, вночі підкинули 400 тис.доларів і діаманти», – сказав Сакварелідзе.

На запитання журналіста, чи підуть слідом за Віталієм Касько у відставку ті працівники прокуратури, які розслідували «діамантову» справу.

«Ці люди були процесуальними керівниками, слідчими, вони залишаються працювати в прокуратурі. Моя принципова позиція, я буду захищати їх зубами, вони повинні залишатися і працювати в тому ж напрямку, і завершити ту справу, яку ми почали. Крім того,  потрібно підсилювати ту службу в якій знаходяться ці люди. Звичайно, є певні проблеми, зокрема Генеральна інспекція досі не та, яку ми хочемо бачити, вона також супроводжується незрозумілими процесами, якимись перешкодами, але я думаю, що рано чи пізно ця служба буде тою, яка потрібна прокуратурі», – підкреслив Заступник Генерального прокурора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.