Саакашвілі: Яценюка в Раді спробують врятувати голосами від депутатів Ахметова та інших олігархів

Про це в ефірі “112 Україна” заявив голова одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі.

За його словами, від відставки Яценюка можуть врятувати лише голоси народних депутатів, які представляють у Раді інтереси олігархів.

“Я думаю, і в “Народному фронті” знайдеться багато людей, які їх підтримають. Вони зараз це кажуть, але я то знаю, що там відбувається. Там теж знайдуться люди. На які голоси розраховує Яценюк? Це голоси Ахметова, 20 голосів. І я чув, що пару олігархів зайнялися лобізмом, щоб якісь голоси сюди залучити. Тобто, якщо уряд утримається, то голосами 2-3 олігархів. Це буде говорити про те, що ми будемо мати політичних зомбі, де їх викопають з землі олігархи, і вони будуть виконувати накази нового господаря”, – заявив Саакашвілі.

Він сподівається, що БПП підтримає відставку уряду.

“Я сподіваюся і я впевнений, що президент Порошенко знайде сили разом з його фракцією, хоча в мене там різне ставлення до його депутатів і у них теж до мене, все одно зараз такий момент, що треба цю шантрапу урядову відставляти, знаходити якийсь компроміс і не торгувати міністерськими позиціями. Просто країні треба рухатися вперед. Наступний уряд, моє передбачення, буде мати всього 2 місяці, щоб зробити серйозні реформи. Тому що у людей мало терпіння, і знову вони увійдуть у змову”, – сказав губернатор.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.