Рішення БПП: Якщо НАБУ порушить справу – Кононенко складе мандат

Парламентська фракція “Блоку Петра Порошенка” розглядатиме питання про складання повноважень депутатом Ігорем Кононенком лише в разі порушення НАБУ кримінальної справи проти нього.

Відповідне рішення було ухвалено депутатами фракції на пропозицію її лідера Юрія Луценка, повідомляє ZN.UA, посилаючись на власні джерела.

За словами співрозмовника, під час засідання фракції в Адміністрації президента в понеділок, 15 лютого,  Кононенко сам порушив це питання.

“Він сказав, що сам звернувся до НАБУ, що не збирається триматися за крісло, і готовий скласти з себе повноваження, якщо фракція ухвалить таке рішення. На що Луценко відповів, що не радить Кононенку робити цього до моменту, поки НАБУ не завершить розслідування по його справі”, – сказало джерело.

“Якщо НАБУ порушить кримінальну справу – це буде одне (рішення фракції – ред.), а якщо ні – зовсім інше”, – переповів співрозмовник слова Луценка.

На голосування були поставлені пропозиції розглянути питання Кононенка на засіданні фракції БПП у вівторок, або розглядати його після НАБУ. Переважну більшість голосів отримало друге рішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.