Ірина Геращенко: Уряд має піти у відставку.

Про це заявила народний депутат з фракції «Блок Петра Порошенка» Ірина Геращенко під свого виступу з трибуни Верховної ради.

Народний депутат зазначила, що «колись Де Голь пішов у відставку, Маргарет Тетчер пішла у відставку, і вони залишились в історії, а не – в анекдотах».

«Дуже соромно, коли 40-річні молоді люди чіпляються посинілими лапками за владу», – сказала Геращенко.

Коментуючи вчорашній провал під час голосування за висловлення недовіри уряду, Геращенко зазначила, що багато депутатів «відчувають себе, м`яко кажучи, розчарованими тим спектаклем, який був розіграний в цій сесійній залі».

За її словами, до нього причетні багато людей, які «змусили депутатів виглядати масовкою в цій опереті».

Ірина Геращенко підкреслила, що після вчорашнього голосування не додалося довіри ні до уряду, ні до коаліції.

При цьому Геращенко зауважила, що дивними є заяви голови Верховної Ради про політичну кризу, оскільки він вчора під час голосування про відставку уряду не прийняв рішення як голосувати.

«Дуже шкода, що цю в гру грали і наші колеги з фракції «БПП», які отримали мандат, стали депутатами, але не стали політиками», – наголосила Геращенко.

Вона констатувала, що більшість фракцій все ж таки висловилась за недовіру уряду та міністрам, делегованим фракцією.

«Не може бути так, що є міністр економіки – реформатор, але немає економіки; не може бути так, що у нас зруйнована медицина, і всі знають, що там поставлені заступники до міністра з медицини, які делеговані фармацевтичною мафією від всіх фракцій», – додала Ірина Геращенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.