Фракція «Батьківщина» заявила про вихід із парламтенської коаліції.

Про це на брифінгу повідомила лідер фракції Юлія Тимошенко.

“Ми мусимо констатувати, що коаліції демократичних сил, проєвропейської коаліцї в цьому парламенті ніколи не існувало. Завжди існувала кулуарна, тіньова коаліція”, – зазначила Тимошенко.

Вона зазначила, що таке рішення було прийняте сьогодні вранці на засіданні фракції.

“Фракція “Батьківщина” сьогодні на своєму ранковому засіданні прийняла єдино можливий крок – рішення. Це є крок – вихід із коаліції”, – наголосила вона.
За словами Тимошенко, ситуація, яка є сьогодні в Україні, є наслідком правління “тіньової кланово-політичної коаліції”.

“Фракція партії “Батьківщина” і фракція “Батьківщина” вважає неприпустимим продовження перебування у цій зграї, яка насправді не має жодного шансу, тому що не хоче провести реформи, захистити Україну, перезавантажити наше життя”, – наголосила вона.
Тимошенко закликала всіх народних депутатів, які мають відповідальність перед суспільством, залишити коаліцію.
Також Тимошенко закликала всіх активних людей зробити все для повного перезавантаження “політичної ситуації в Україні”. На її думку, “якщо вчасно не перезавантажити політичний процес, якщо вчасно не відсторонити від управління країною кланово-політичний консенсус, то тоді ситуація в суспільстві може вийти з-під контролю”.
“Якщо виникнуть неконтрольовані повстання в Україні, в тому числі включаючи кількість зброї, яка є на руках сьогодні у людей, то ми просто можемо втратити країну”, – підкреслила Тимошенко.
Вона закликала українців не допустити жодних “революційних та повстанських дій, які можуть призвести до втрати нашої держави”.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.