Антикорупційний комітет 25 лютого заслухає Матіоса щодо справи про закупівлю рюкзаків для військових

Комітет з питань протидії та запобігання корупції  запросив на наступне засідання Заступника керівника ГПУ, військового прокурора Анатолій Матіоса. Відповідне рішення було прийнято з пропозиції народного депутата від фракції «Блоку Петра Порошенка» Сергія Лещенка.

Під час засідання Комітету, депутат нагадав, що в Youtube з’явився відеозапис розмови про державну закупівлю рюкзаків для потреб МВС між людиною, схожою на сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова, та особою, схожою на екс-заступника міністра Сергія Чеботаря.

«Цей сюжет викликав великий резонанс. За моєю інформацією  – це провадження лежить в прокуратурі без особливого руху. Тому прошу Вас підтримати рішення щодо того, щоб на Комітет запросити військового прокурора Анатолія Матіоса. Потрібно дізнатися на якій стадії  це провадження чи не тиснуть на цю справу, і як вона розслідується. Наш комітет має звернути увагу на те, щоб така резонансна справа не завалялася  в стінах ГПУ», – сказав Лещенко.

Після цього, члени Антикорупційного Комітету прийняли рішення на наступний четвер (25 лютого – ред.) запросити на засідання не тільки Анатолія Матіоса, а також Сергія Чеботаря.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.