Рада повторно спробує відправити Яценюка у відставку

На сайті Верховної Ради зареєстровано два проекти Постанови щодо скасування результатів голосування про недовіру Кабінету міністрів України і призначення повторного голосування.

Перша Постанова про скасування результатів голосування Верховної Ради України від 16 лютого 2016 року за проект Постанови “Про відповідальність Кабінету Міністрів України (щодо прийняття резолюції недовіри Кабінету Міністрів України) та проведення повторного голосування, реєстр. №4093. Проект постанови внесли депутати від фракції “Самопоміч” Олена Сотник та від фракції “Батьківщина” Ігор Луценко.
Друга Постанова про скасування результатів голосування Верховної Ради України від 16 лютого 2016 року за основу та в цілому проекту Постанови про відповідальність Кабінету Міністрів України (щодо прийняття резолюції недовіри Кабінету Міністрів України) і новий розгляд проекту згідно із процедурою, передбаченою Законом України “Про Регламент Верховної Ради України”, реєстр. №4092. Проект постанови внесли депутати від “Блоку Петра Порошенка” Андрій Антонищак і троє інших парламентарів.

Як відомо, 16 лютого Верховна Рада проголосувала за визнання незадовільною роботи уряду у 2015 році. Однак голосів за відставку Кабміну у парламенті забракло.

Інформаційне агентство «Центр новин»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.