22 парламенти ЄС проводять акцію одноденного голодування на підтримку Савченко

Народні депутати, члени української делегації в Парламентській Асамблеї Ради Європи, 19 лютого проведуть одноденну акцію голодування на підтримку незаконно утримуваної в Росії української льотчиці та народного депутата Надії Савченко.

Про це сьогодні заявив на брифінгу у Верховній Раді народний депутат від “Блоку Петра Порошенка”, голова української делегації в ПАРЄ Володимир Ар’єв.

«З ініціативи депутата парламенту Чехії Кристини Зеленкової з 15 по 29 лютого до акції одноденного голодування на підтримку Савченко приєднаються 22 парламенти країн-членів Ради Європи», – заявив депутат.

Він також додав, що Кремль використовує Надію Савченко як заручника і шантажує весь світ її життям.

«Надія голодує вже вдруге і її життя перебуває під загрозою. Ми не можемо залишитися осторонь. Маємо постійно нагадувати світу, громадянам країн Ради Європи про те, що життя мужньої жінки знаходиться під загрозою через президента Росії Володимира Путіна – головного агресора в світі», – зазначив Ар’єв.

Депутат переконаний, що акція приверне увагу до проблеми українських бранців, які сьогодні перебувають в новостворених ГУЛАГах та тюрмах Росії – Олега Сєнцова, Олександра Кольченка, Миколи Карп’юка та інших.

«Вони мають бути звільнені і тиск світової спільноти має поширюватися та посилюватися. Я вірю, що всі українські політв’язні повернуться додому. І ми маємо зробити все для того, щоб вони повернулися живими», – зауважив Володимир Ар’єв.

Інформаційне агентство «Центр новин»      

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.