Саакашвілі: СБУ оголосила мені війну

Одеський губернатор Міхеіл Саакашвілі стверджує, що СБУ оголосила йому війну.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, причиною стало закриття для корупціонерів у цій службі “традиційних джерел корупційних доходів” в Одесі, пов’язаних з митницею, контрабандою горіхів, нелегальним гральним бізнесом, обміном валюти, контрабандою сигарет та “іншими грабіжницькими схемами”.

За його словами, заступник начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю СБУ Павло Демчина викликав до Києва начальника одеського управління СБУ Сергія Батракова “і доручив йому зайнятися “проектами Саакашвілі”, куди в числі інших входить Центр обслуговування громадян і Відкритий митний простір, що знаходиться в процесі утворення”.

За словами Саакашвілі, у середу СБУ вдерлася в Іллічівську поліцію звільняти заарештованого за розбій, багаторазово судимого громадянина.

“Бійці Альфи приставили до стінки працівників поліції і заявили, що за їхньою інформацією поліцейські незаконно затримали бандита і піддали його тортурам, що звичайно є повною вигадкою. Сьогодні я поінформував президента про незаконні дії підлеглого безпосередньо йому органу і збираюся відкрито реагувати на всі факти шантажу та свавілля”, – зазначив він.

Саакашвілі також додав про те, що йому стало достеменно відомо, що “смотрящий СБУ” Анатолій Даниленко найняв дві групи для стеження за участю ресурсів СБУ за ним і його співробітниками. Саме це, додав він, стало причиною його відмови від охорони СБУ.

Інформаційне агентство «Центр новин»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.