НАБУ спільно з антикорупційним прокурором порушили справу за розтрату майна на суму понад 14 млн грн.

Детективами НАБУ спільно із Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою України затримано керівну особу державної юридичної особи за розтрату майна на суму понад 14 млн грн.
Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

“18 лютого 2016 року завдяки спланованій спільній операції прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України та детективів Національного антикорупційного бюро України затримано одного з керівників Державної інноваційної фінансово-кредитної установи, якому повідомлено про підозру у розтраті майна цієї державної юридичної особи, вчиненій шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах, на суму понад 14 млн грн”, – йдеться в повідомлені.

ГПУ також зазначила, що вказану службову особу затримано на підставі ст. 208 КПК України на своєму робочому місці у приміщенні Державної інноваційної фінансово-кредитної установи.

“Цього ж дня слідчим суддею стосовно затриманого застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та визначено заставу у сумі 13,7 млн грн (10 тисяч мінімальних заробітних плат)”, – зазначила прес-служба ГПУ.

Вони також додали, що наразі у кримінальному провадженні встановлюються особи, на користь яких підозрюваний відчужував державне майно.

“Вказане затримання є результатом злагодженої роботи новостворених антикорупційних органів щодо запобігання розкраданню майна та коштів державних підприємств”, – зауважили у ГПУ.

Інформаційне агентство «Центр новин»      

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.