ГПУ не чула, що Шокіна звільнили

Генеральний прокурор України Віктор Шокін перебуває у відпустці.Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив прокурор Генпрокуратури Владислав Куценко.

“Слово президента України Віктора Шокіна – закон, воно не обговорюється. Ви знаєте, що Президент звернувся з пропозицією до нього написати заяву про відставку, а тому таку заяву однозначно є чи буде. Офіційно цей факт може підтвердити лише той орган, в який така заява подається, це не ГПУ, це Адміністрація президента України. При цьому, надходження такої заяви ще не означає звільнення генпрокурора. Після надходження заяви, рішення, буде надалі генпрокурором Віктор Шокін або він буде звільнений, візьмуть президент України і Верховна Рада України”, – зазначив Куценко.

“Зараз Віктор Шокін продовжує займати посаду генпрокурора України, перебуває у відпустці, його обов’язки зараз виконує перший заступник Юрій Севрук. Тому обговорювати будь-які кандидатури на посаду генпрокурора дуже передчасно”, – зазначив він.

Нагадаємо, як стало відомо раніше в Адміністрацію Президента надійшла заява Віктора Шокіна про відставку з посади Генпрокурора.

Про це у своєму Твіттері написав речник президента Святослав Цеголко.

“Генеральний прокурор Віктор Шокін написав заяву про звільнення. Вона сьогодні надійшла до Адміністрації Президента. Сам бачив”, – написав Цеголко.

Нагадаємо, 16 лютого президент Петро Порошенко закликав Віктора Шокіна подати у відставку з посади генпрокурора.

Інформаційне агентство «Центр новин»      

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.