Новим міністром охорони здоров’я може стати Костянтин Яринич

Костянтин Яринич розглядається від фракції БПП як один з кандидатів на посаду Міністра охорони здоров’я. Про це стало відомо ІА “Центр новин” з власних джерел.

Яринич Костянтин Володимирович обраний за виборчим округом №99, Кіровоград від «Блоку Петра Порошенка», є членом Комітет з питань охорони здоров’я. До обрання у ВР працював головним лікарем Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру. Є заслуженим лікарем України.

Офіційна біографія

Народився 10 вересня 1970 року в Кіровограді. Має вищу освіту. Заслужений лікар України. З 2007 року працював головним лікарем Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру.

На місцевих виборах 2010 року був обраний депутатом Кіровоградської обласної ради від «Фронту Змін», переміг на мажоритарному окрузі №21.

На парламентських виборах 2014 року Костянтин Яринич балотувався по мажоритарному округу №99 від «Блоку Петра Порошенка» і переміг на виборах Верховної Ради України, набравши 37,98% голосів. На другому місці опинився самовисуванець, син нардепа Станіслава Березкіна – Максим Березкін, який отримав 12,68% голосів.

Варто відзначити, що на парламентських виборах 2012 року на цьому окрузі переміг Андрій Табалов, який після обрання нардепом разом зі своїм батьком Олександром Табаловим став першою «тушкою», яка пішла з фракції «Батьківщина». На парламентських виборах 2014 року він не балотувався.

За кадром

Батько Костянтина Яринича – Володимир Іларіонович Яринич – депутат Кіровогорадскої обласної ради трьох скликань (з 1998 по 2010 рік), в 2010 році балотувався до Кіровоградської облради за списками «Єдиного Центру», але стати депутатом йому не вдалося.

Сам Костянтин Яринич входить до тих депутатів БПП, які 16 лютого не проголосували за відставку Уряду Яценюка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.