Офіс Президента відреагував на “плівки Лероса”

В Офісі Президента заявили, що розмови на оприлюднених плівках з братом голови адміністрації ОП Денисом Єрмаком не мають стосунку до реального життя.

”Ситуація з оприлюдненими записами, у яких фігурує брат очільника Офісу президента, продемонструвала, скільки людей звикли до афер, коли вирішувати державні справи можна за хабарі. Розмови на оприлюднених плівках не мають стосунку до реального життя, ніхто з названих людей не був призначений на посади, які обговорювалися. Однак усі викладені факти мають бути ретельно перевірені – так само, як і джерела появи плівок і те, хто та з якою метою замовляв стеження”, – йдеться у повідомленні.

У цьому зв`язку сказано, що Служба безпеки України проводить допити обох сторін: і брата очільника Офісу президента Дениса Єрмака, і народного депутата Гео Лероса, котрий виклав отримані плівки в публічну площину. Також зазначається, що Національне антикорупційне бюро відкрило справу за заявою народного депутата, Державне бюро росзслідувань – за заявою керівника ОП Андрія Єрмака.

”Офіс президента чекає на офіційні результати розслідування від правоохоронців. Ніхто не уникне покарання за протиправні дії, однак і звинувачувати будь-яку зі сторін до офіційних результатів розслідування було б необачно. Всі ми розуміємо, що подібні скандали мають кінцевого бенефіціара. Знайти правду та встановити справедливість – головне”, – наголошується у повідомленні.

Як повідомляло ІА “Центр новин”, нардепи від СН вимагають зустрічі з Зеленським через “плівки Лероса”.

Раніше, депутати “Слуги народу” написали заяву на Єрмака в правоохоронні органи.

Нагадаємо, нардеп від “Слуги народу” Гео Лерос виклав у вільний доступ відео, на яких брат глави ОП Андрія Єрмака – Денис Єрмак – обговорює питання призначення на різні державні посади.

Андрій Єрмак заявив, що подає заяви до СБУ та ДБР через відео, розповсюджене народним депутатом від “Слуги народу” Гео Леросом.

Згодом Лерос оприлюднив нові відео розмов брата глави Офісу президента Андрія Єрмака – Дениса Єрмака.

ДБР відкрило кримінальне провадження на Гео Лероса за поданням голови ОПУ Єрмака.