Британці підпалюють вишки 5G через коронавірус

За останні кілька днів у Великій Британії були зіпсовані щонайменше 20 вишок стільникового зв’язку.

В Великобритании сжигают вышки 5G из-за слухов об их связи с пандемией

Як повідомила 6 квітня газета The Guardian, акти вандалізму викликані популярністю теорії змови, згідно з якою поширення коронавірусу може бути пов’язано з мережами 5G.

За інформацією видання, 2 квітня вандали, імовірно, підпалили вишку в Бірмінгемі, і з тих пір кількість таких злочинів зросла.

На більшості з пошкоджених вишок ще не були встановлені пристрої для побудови мереж 5G. При цьому збиток завдано 3G – і 4G – обладнанню.

Як підкреслює The Guardian, останнім часом Facebook не раз видаляв сторінки, на яких розміщувалися заклики до нанесення шкоди вишкам стільникового зв’язку.

Представники соціальних мереж незабаром проведуть нараду з урядом, щоб знайти спосіб зупинити публікацію неправдивої інформації про мережі 5G.

За даними Університету Джона Хопкінса на ранок 7 квітня в Британії зафіксовано 52,2 тисячі випадків зараження COVID-19 і більше 5,3 тисячі летальних випадків.

5 квітня колишній чемпіон світу з боксу за версіями WBA і IBF в напівсередній вазі Амір Хан заявив, що пандемія коронавірусу пов’язана з впровадженням 5G.

Відзначимо, що впровадження стандарту мобільного зв’язку 5G в європейських країнах спричинив негативний вплив на тварин і птахів.

У Голландії після включення базових станцій загинуло більше тисячі шпаків. Тільки в парку Гюйгенса в Гаазі знаходили по 40-60 мертвих птахів. Експертиза показала, що загиблі птахи були повністю здоровими.

Експерти вважають, що шпаки загинули через те, що довжина хвилі 5G не відрізняється від довжини тіла птиці.