Радбез ООН не підтримав резолюцію Росії щодо Сирії

Рада Безпеки ООН відхилила внесений Росією проект резолюції з вимогою припинити дії, що “підривають суверенітет і територіальну цілісність Сирії”.

Про це повідомляє AFP.

Росії, який здійснює повітряні удари на підтримку сирійського лідера Башара Аль-Асада, закликала ООН натиснути на Туреччину, щоб та припинила обстріли курдських сил на півночі країни.

Москва представила проект резолюції, в якому “настійливо вимагає” негайно припинити транскордонні артобстріли і плани – підтримувані Туреччиною – для іноземної наземної інтервенції в Сирію.

Але резолюція не отримала підтримки ключових членів Радбезу ООН, в тому числі Франції та Сполучених Штатів, які володіють правом вето.

Посол США Саманта Пауер звинуватила Москву в спробі відвернути увагу світу від своєї повітряної кампанії в Сирії і закликала дотримуватися резолюції ООН, яка підтримує мирний процес.

“Росія повинна зрозуміти, що її беззастережна підтримка Башара Аль-Асада – це глухий кут і безвихідь, що може бути вкрай небезпечно”, – сказав французький посол Франсуа Делаттр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.