В День захисту дітей відбудеться благодійний онлайн концерт Kishe

1 червня, в міжнародний День захисту дітей, український співак Kishe запрошує усіх на благодійний акустичний концерт в онлайн ефірі.

фото ІА "Центр новин"

Варто відзначити, що це не перший онлайн-концерт Kishe. 12 квітня популярний співак провів перший студійний онлайн концерт у прямому ефірі.

Цього разу, музикант та продюсер, разом з його творчою командою та в партнерстві з благодійним фондом “Благомай” запрошує “відкрити літо-2020” та  підтримати діточок України, які залишились без батьківської опіки.

Добровільні благодійні внески отримані в рамках проекту в онлайн режимі підуть на забезпечення всім необхідним спортивним та розважальним інвентарем для дітей з 83-х дитячих будників країни, а це 5 000 дітлахів, які хочуть бути спортивними, здоровими та веселими. Підтримка цих дітей в кризові періоди вкрай необхідна, адже фізичне та психічне здоров’я – це фундамент їх щасливого майбутнього. Подаруємо дітям дитинство!

Концерт відбудеться на літній терасі ресторану ПРАГА, яка може гостинно прийняти обмежену кількість гостей, з дотриманням всіх санітарних норм.

Мета такого унікального проекту – поєднання онлайн трансляції з камерною атмосферою затишку, майже як в сімейному колі або серед друзів, з можливістю насолодитися гарною музикою наживо та зробити добру справу разом і зібрати кошти на потреби дитячих будинків та дітей з малозабезпечених сімей.

ІА “Цент новин” пропонує зустріти першій літній вечір творячи добро з тисячами друзів онлайн.

Початок трансляції 1-го червня о 19:45 год.

Приєднатися до трансляції  благодійного онлайн концерту можна на каналі  YouTube та Facebook.

Благодійний внесок можна здійснити за посиланням: http://charitymay.com/how-to-help