“Слуги народу” на засіданні фракції обговорять відставку Авакова

Фракція “Слуга народу” планує на засіданні 1 червня обговорити ймовірність відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

фото ІА “Центр новин”

Про це заявив депутат “Слуги народу” Денис Монастирський в ефірі телеканалу “Еспресо”.

“Ми на фракції ще не обговорювали, в нас засідання відбудеться у понеділок ввечері, одразу після засідання профільного комітету. Ми, звичайно, це будемо обговорювати”, – сказав Монастирський.

За його словами, головним при оцінюванні МВС, зокрема і очільника відомства Арсена Авакова, буде аналіз того,як швидко міністерство сприяло у розслідуванні двох нещодавніх резонансних справМова йде про побиття і зґвалтування жінки в Кагарлицькому відділенні поліції, а також масову стрілянину у Броварах.

“Я прихильник того, що в цих випадках треба і причини, які призвели до цих випадків, і реакції відповідних органів на цю ситуацію”, – пояснив Монастирський.

Він також додав, що потрібно врахувати такі чинники: чи були факти приховування доказів за цими справами; яким було сприяння та як швидко йде розслідування.

На його думку, це буде ключовим при оцінюванні як керівництва Національної поліції, так і профільного міністерства.

Раніше, в фракції ”Голос” наполягали на звільненні міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та голови Національної поліції Ігоря Клименка.

Нагадаємо, 26 травня Голосіївський районний суд Києва взяв під варту без права внесення застави двох поліцейських із Кагарлика Київської області, підозрюваних у зґвалтуванні й побитті жінки у відділенні поліції.