Віталій Кличко буде балотуватися на мера столиці від партії УДАР

Мер Києва Віталій Кличко відмовився від пропозиції п’ятого президента Петра Порошенка балотуватися на майбутніх місцевих виборах від “Європейської солідарності”.

Чинний міський голова Києва Віталій Кличко буде балотуватися на майбутні вибори мера столиці від партії УДАР. До цього Кличко пропонували балотуватися від партії “Європейська солідарність”.

Про це Кличко написав у Facebook:

Кличко: “Я почитав у ЗМІ заяву партії “Європейська солідарність” про готовність висунути мою кандидатуру на посаду мера Києва. Хочу подякувати за таку пропозицію. Але зазначу, що я багато років є лідером політичної сили “УДАР”, яка завжди боролась і відстоювала демократичні європейські цінності. І висуватимусь в мери від партії “УДАР Віталія Кличка”.

Кличко також розповів, що поведе команду “УДАРУ” на місцеві вибори, зокрема – в Київраду.

Проте він додав, що готовий співпрацювати з усіма демократичними силами, які діятимуть “за правилами та порядно”.

Нагадаємо, партія “Європейська солідарність” звернулася до мера Києва Віталя Кличка із пропозицією очолити список кандидатів до Київради від “ЄС”.

Нагадаємо, на початку 2015 року мер Києва Віталій Кличко робив заяви про самостійну участь його партії УДАР у місцевих виборах.

Але в підсумку Блок Петра Порошенка і УДАР домовились про спільну участь у виборах, як це було і під час парламентської кампанії 2014 року.

Перед президентськими виборами 2014 року Петро Порошенко і Віталій Кличко уклали політичну угоду, за яким єдиним кандидатом у президенти ставав Петро Олексійович, а кандидатом в мери Києва Віталій Володимирович.

Нагадаємо, згідно з чинним законодавством, місцеві вибори мають відбутись в останню неділю жовтня п’ятого року повноважень, тобто 25 жовтня 2020 року. Пройти вони мають одночасно на всій території країни — виборці обиратимуть представників місцевих органів влади та міських голів.