НАБУ: Мартиненка допитали по двох кримінальних провадженнях.

В Національному антикорупційному бюро (НАБУ) підтвердили, що екс-депутата Миколу Мартиненка допитали як свідка по двох провадженнях. Про це в коментарі кореспонденту телеканалу “112 Україна” заявила прес-секретар НАБУ Світлана Оліфіра.

“Пан Микола Мартиненко викликаний в якості свідка по двох справах. Перша справа розслідується детективами НАБУ за фактом закупівлі державним підприємством “Східний гірничо-збагачувальний комбінат” уранового концентрату австрійського акціонерного товариства, а інша справа, за фактом отримання хабарів при закупівлі державним підприємством “Енергоатом” обладнання у чеського акціонерного товариства “Шкода”. Він допитувався, як свідок, оскільки детективи НАБУ проводять розслідування за фактами. Підозру винесено нікому не було, тому говорити про конкретні прізвища підозрюваних у тій чи іншій справі, ми не можемо”, – заявила Оліфіра.

Нагадаємо, в  НАБУ відкрили 2 справи щодо перевірки пов’язаних з Мартиненком фактів корупції в атомній енергетиці. Двічі екс-депутат на допит не з’являвся, сьогодні ж був допитаний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.