Порошенко взяв участь у церемонії складання присяги патрульною поліцією Вінниці

ПоліціяПрезидент Петро Порошенко взяв участь в урочистій церемонії складання присяги патрульною поліцією Вінниці.

Про це повідомляє прес-служба Президента України.

Глава держави привітав нових поліцейських із початком служби та наголосив на тому, що реформа правоохоронних органів, запуск у регіонах роботи Національної поліції є символом тих змін, які відбуваються в нашій державі та задля яких два роки тому мільйони українців вийшли на Революцію Гідності, прагнучі європейської держави, європейських змін.

Президент наголосив на тому, що зараз Поліція – з народом, має високий рівень довіри населення.

Глава держави звернувся до кожного поліцейського, який сьогодні виходить на службу, із закликом «берегти, як зіницю ока, цю народну довіру, бо її дуже важко отримати і легко розгубити».

«Поліцейський завжди на боці народу, він завжди відкритий для того, щоб прийти і допомогти – допомогти громадянину. А громадянин завжди бачить у поліцейському силу, але справедливість і захист – те, задля чого ми розпочали реформу», – підкреслив Глава держави.

Президент констатував, що у роботі Поліції, звичайно, є й недоліки, але вони ефективно і прозоро викорінюються. «Що головне – поліцейський ніколи не бере хабаря. В цьому вже всі переконалися, і цю планку ми будемо тримати так само високо. Це символ антикорупційності Поліції і майбутньої влади», – зазначив Петро Порошенко.

Після доповіді начальника Управління патрульної поліції міста Вінниця, лейтенанта Редвана Осіїнова особовий склад підрозділів, вишикуваний на площі Василя Стуса, проголосив присягу на вірність Українському народові.

Поліцейські пообіцяли вірно служити Українському народові, дотримуватися Конституції та законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права і свободи людини, честь держави, з гідністю нести високе звання поліцейського та сумлінно виконувати свої службові обов’язки.

До поліцейських також звернулися Голова Верховної Ради Володимир Гройсман та Голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе, які також були присутні на церемонії.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.