Саакашвілі: Єдиним виходом із політичної кризи та подолання “олігархічної контрреволюції” є дострокові парламентські вибори

Глава Одеської обласної державної адміністрації, керівник руху “Рух за очищення” Міхеїл Саакашвілі заявив, що єдиним виходом з політичної кризи та подолання “олігархічної контрреволюції” в Україні є дострокові парламентські вибори.

Про це сьогодні заявив Міхеїл Саакашвілі виступаючи на Антикорупційному форумі в Чернівцях.

“Вихід один – дострокові вибори в Раду. Тільки повне оновлення політичного класу в Україні”, – заявив М.Саакашвілі.

Він зазначив, що “в Україні стався переворот, реванш, контрреволюція вже сталася, влада піддалася олігархам”.

“Зараз настає момент істини всіх політичних сил, які готові брати відповідальність перед народом. Олігархічна контрреволюція розраховує на те, що ми опустимо руки, але вони глибоко помиляються. Вони оголосили незалежність від народу. Значить, пора народу оголосити незалежність від Ради, парламенту. Народні обранці, які у вирішальний для країни момент, повернулися спиною до народу, які один за іншим – і ми все це бачимо – покинули зал засідань, щоб уникнути відповідальності, не можуть претендувати на те, що вони представляють народ і наше суспільство”, – наголосив Міхеїл Саакашвілі.

Він також висловився за кардинальні зміни в уряді України.

“Питання зміни уряду – це питання національної безпеки”, – сказав політик.

Він висловив свою незгоду з думкою західних консультантів, що вибори не на часі і може бути.

“Треба це швидко зробити, треба поміняти політичну еліту, яка вже 25 років перебуває у годівниці”, – сказав М. Саакашвілі, підкресливши, що “це екзистенціальний питання для України”.

Інформаційне агентство «Центр новин»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.