Ветеранами «Динамо» та Збірна журналістів зіграли благодійний матч на підтримку дітей-переселенців

Сьогодні, 25 серпня на стадіоні “Динамо” відбувcя благодійний футбольний матч серед команд Ветеранів ФК «Динамо» та Збірної журналістів України.

Вже традиційно матч відбувся в рамках програми УПЛ перед матчем за «Суперкубок» – «ШАХТАР» – «ДИНАМО».

Головною метою цього матчу, що вже став доброю щорічною традицією, є допомога дітям-переселенцям зі Сходу України, які прийшли на матч підтримати команди.

Організаторами заходу виступили: Українська асоціація футболу, ФК «Динамо», Українська прем’єр-ліга та Інформаційне агентство «Центр новин».

Титульний спонсор матчу: мережа автозаправок «KLO».

Перед стартовим свистком матчу Гімн України виконав лідер групи Mad Heads Вадим Красноокий. Гітара, бандура і надзвичайний голос – це найкраще виконання Гімну за всю історію України.

Відразу з перших хвилин матчу, команда журналістів опинилась в штрафній суперника, які створювали багато небезпечних ситуацій, але вдалось забити тільки в другому таймі.

На 35-й хвилині форвард Збірної журналістів України Віктор Вацко після гольової передачі Олександра Кісткіна вийшов сам на сам з воротарем “Динамо” Всеволодом Романенко і відкрив рахунок в матчі.

Проте Ветерани “Динамо” не здалися без бою, проходили лівим флангом, але на місці був В’ячеслав Шевчук. Крім того, Ветерани “Динамо” позитивно оцінили декілька сейвів від воротаря журналістів Ярослава Твардовського і активні дії Олексія Бєліка у власній штрафній.

Але за хвилину до кінця матчу Беженар Сергій зрівняв рахунок – 1:1.

Враховуючи те, що матч відбувався з благодійною метою, арбітри матчу на чолі з Сергієм Задаріним  вирішили не продовжувати гру серією пенальті, щоб визначити остаточного переможця матчу, оскільки головними переможцями стала діти-переселенці зі Сходу України.

Перед церемонією нагородження кращих гравців до команд звернулися: Легенда українського футболу Володимир Мунтян, Президент ФК “Динамо” Ігор Суркіс та комерційний директор мережі автозаправок “КЛО” В’ячеслав Стешенко.

“Приємно оцінити гру журналістів, які на рівні з Ветеранами Динамо показували класний футбол. Дякую Вам команди, що зібралися на цьому легендарному стадіоні і підтримали наших дітей-переселенців”, – сказав Мунтян.

“Сьогодні на футбольному полі перемогла дружба, і переможцями є діти. Дуже хочеться, щоб ситуація  в Україні змінилася, і такі благодійні матчі проходили при повних трибунах. Дякую команди за гарну гру, дякую вам діти, що підтримуєте наші команди. Удачі вам усім”, – сказав Суркіс.

“В дитинстві я грав у футбол на столичних Нивках, і мріяв, як Ви зіграти на стадіоні “Динамо”. Сьогодні журналісти Ваша мрія збулася, ви набирались досвіду в легенд українського футболу. Але головне – це свято футболу, яке ви сьогодні створили для наших дітей зі Сходу України”, – відзначив Стешенко.

Шеф-редактор ІА “Центр новин” Ольга Витак від імені організаторів вручила подяки та іменні футболки почесним гостям матчу, а також передала вітання від народного депутата Володимира Кальцева, який передав комплекти футбольної форми для дітей Краматорська.

Також відбулось нагородження кращих гравців матчу.

Кращим захисником визначено Федорова Сергія.

Кращий воротар – Романенко Всеволод.

Кращий гравець – Шевчук В’ячеслав.

Кращим форвардом визнано Вацка Віктора.

Кращими арбітрами матчу стали: Задіран Сергій, Чопілко Тарас та Зоренко Юрій.

А діти-переселенці зі Сходу України, які прийшли підтримати команди, отримали в подарунок від організаторів та спонсорів матчу – професійну форму ТМ Joma та футбольні м’ячі.

Ветерани “Динамо” – Збірна журналістів України – 1:1

Склад команди Ветеранів Динамо: Аннєнков Андрій, Балацький Артем, Беженар Сергій, Дмитрулін Юрій, Костюк Ігор, Михайленко Сергій, Михайличенко Дмитро, Мороз Віктор, Мороз Юрій, Процюк Сергій, капітан Романенко Всеволод, Федоров Сергій, Яшкін Артем.

Тренери команди ветеранів – Андрій Біба та Володимир Мунтян.

Склад команди Збірної журналістів України: капітан В’ячеслав Шевчук, експерт каналу «Футбол», Ярослав Твардовський, «Динамоманія», Євген Перестенко, Перший національний, Олександр Кісткін, прес-служба УАФ, Олександр Гапоненко Спортарена, Віктор Вацко, проект «Вацко live», Олексій Бєлік експерт каналу Футбол, Володимир Шемулянський ІА «Центр новин», Роман Мазурик, 4 студія, Максим Корзун, Перший Національний, Олександр Ващук, Еспресо ТВ, Юрій Чміль, Україна 24, Ігор Бондаренко Динамо ТВ, Василь Пехньо, Шустер Live.

Президент Збірної журналістів України – Ольга Витак

Футбольний матч відбувся із дотриманням медичного протоколу та санітарно-епідемічних норм.