Збірна України: Андрія Пятов, Богдан Бутко, Едуард Соболь, Олександр Кучер, Тарас Степаненко, Андрій Ярмоленко, Євген Коноплянка, Сергій Сидорчук, Віктор Коваленко, Ярослав Ракицький, Олександр Зінченко.

Збірна Ісландії: Ханнес Халльдоурссон, Біркір Сайварссон, Рагнар Сігурдссон, Йоуханн Гудмундссон, Бірбік Б’ярнасон, Гільфі Сігурдссон, Альфред Фіннбогасон, Каурі Аурнасон, Йоун Бьодварссон, Арон Гуннарссон, Арі Скуласон.

Україна 1:1 Ісландія

Голи: Андрій Ярмоленко 41′

Альфред Фіннбогасон, ‘5

Попередження: Кучер — Гуннарссон, Фіннбогассон.

Збірна України розпочала кваліфікацію чемпіонату світу домашнім матчем проти Ісландії, який став дебютним для Андрія Шевченка на посаді головного тренера нашої команди. Через покарання ФІФА українці були вимушені проводити цю гру за порожніх трибун НСК “Олімпійський” у Києві.

Наша команда пропустила вже на 5-й хвилині, коли після рикошету від Олександра Кучера точного удару завдав Альфред Фіннбогасон. Українці відігралися на 41-й хвилині – Ярослав Ракицький дальнім ударом примусив голкіпера відбити м’яч перед собою, а Андрій Ярмоленко першим встигнув на добивання.

Збірна України могла вирвати перемогу на 83-й хвилині, коли пенальті заробив Богдан Бутко. Але Євген Коноплянка з одинадцятиметрової позначки влучив у штангу. Матч завершився унічию 1:1.

Онлайн трансляція матчу:

92′ Матч закінчився рахунком 1:1

90′ Арбітр компенсував 2 хвилини.

89′ Зміна в складі Збірної України, вийшов Євген Шахов, замінений Олександр Зінченко.

85′ Еміл Холлфредссон (Ісландія) подає кутовий. М’яч вибитий.
84′ Заміна в команді Ісландія. Вийшов Еміл Холлфредссон, замінений Йоханн Гудмундссон.

82″ Коноплянка пробиває в кут воріт, і не забиває мячУкраїна Ісландія

81′ Траустасон завалив Бутко, який увірвався в штрафну !!! Суддя призначає пенальні. Коноплянка б’є…

77′ Атака ісландців завершилася не точною передачею Магнуссона.

75′ Заміна в команді Ісландія. Вийшов Арнор Траустасон, замінений Біркір Б’ярнасон.

72′ Віктор Коваленко (УКРАЇНА) пробиває вздовж воріт з 39-го сектора – Халлдорссон кулаками відбив м’яч.

71′ Не проходить атака Ярмоленка біля воріт Ісландії

66′ Євген Коноплянка (УКРАЇНА) подає кутовий. Б’ярнасон вибив м’яч.
65′ Бутко прострілив з правого флангу – захисник вибив м’яч.
63′ Заміна в команді УКРАЇНА. Вийшов Роман Зозуля, замінений Сергій Сидорчук.
62′ Після довгої передачі з кутового Ярослав Ракицький (УКРАЇНА) з літа пробиває по воротах з 39-го сектора – м’яч полетів у бік порожніх трибун.Україна Ісландія

61′ Йоханн Гудмундссон (Ісландія) розіграв кутовий.
60′ Гундмундссон справа увірвався в штрафну України – Соболь в підкаті вибив м’яч!
59′ Попередження отримує Альфред Фіннбогасон (Ісландія) за грубий підкат.
58′ Коноплянка порушив правила на половині поля Ісландії.
55′ Фіннбогасон ледь не вискочив один на один з П’ятовим, але Бутко встиг перехопити м’яч!
55 ‘Соболь зробив ривок лівим флангом, але передача в штрафну не пройшла.

55′ Соболь зробив ривок лівим флангом, але передача в штрафну не пройшла.

53′ Йон Даді Бёдварссон (Ісландія) в офсайді.

53′ Сігурдссон навісив зі штрафного з лівого флангу – наші вибили м’яч.
50′ Гра йде в центрі поля.
48′ Степаненко порушив правила на половині поля Ісландії.

46’ Ярмоленко пройшов по правому флангу, але передача на Бутко не пройшла.Україна Ісландія

46′ Розпочався ДРУГИЙ ТАЙМ.

45 + 3 ‘ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!
45 + 3 ‘Кучер в підкаті заблокував удар Б’ярнасон з лінії штрафної.
45 + 2 ‘Атака збірної України завершилася неточною передачею.
45 ‘Арбітр додав 2 хвилини.
43 ‘Невдала атака Ісландії.
42 ‘Заміна в команді Ісландія. Вийшов Хоурдур Магнуссон, замінений Арі Скуласон.
41 ‘ГОООООООООООООООЛ! Андрій Ярмоленко (УКРАЇНА) підібрав м’яч і другим дотиком з 35-го сектора точно пробив в правий від себе кут. Цікаво, що ісландці грали в меншості, оскільки Скуласон відвезли за межі поля.
41 ‘Ярослав Ракицький (УКРАЇНА) пробиває в створ воріт з 33-го сектора.
38 ‘Скуласон надають медичну допомогу.
36 ‘Знову втрата … Альфред Фіннбогасон (Ісландія) пробиває по воротах з 39-го сектора – м’яч пролетів над поперечиною.
34 ‘Олександр Зінченко (УКРАЇНА) подає кутовий. Захисник вибив м’яч.
33 ‘Гілф Тор Сігурдссон (Ісландія) пробиває по воротах з 39-го сектора. М’яч звалився з ноги.
32 ‘Євген Коноплянка (УКРАЇНА) пробиває по воротах з 24-го сектора – повз дальній кут.
30 ‘Тарас Степаненко (УКРАЇНА) пробиває по воротах з 34-го сектора – м’яч пролетів над поперечиною.
29 ‘Зінченко зробив розрізну передачу в штрафну, але Сидорчук не встиг до м’яча.
26 ‘Гра йде в центрі поля.
23 ‘Ярослав Ракицький (УКРАЇНА) пробиває в створ воріт з 33-го сектора – Халлдорссон не без зусиль зловив м’яч!
22 ‘Попередження отримує Арон Гуннарссон (Ісландія) за зрив атаки України.
20 ‘Гра йде на половині поля Ісландії.
18 ‘Альфред Фіннбогасон (Ісландія) перехопив м’яч на нашій половині поля, просунувся до штрафного і пробив по воротах з 30-го сектора – над поперечиною.
17 ‘Контратака українців завершилася неточною передачею Коваленко.
14 ‘Після навісу з правого флангу Олександр Кучер (УКРАЇНА) з 36-го сектора не влучив у дальній кут.
13 ‘Євген Коноплянка (УКРАЇНА) розіграв кутовий.
12 ‘Попередження отримує Олександр Кучер (УКРАЇНА) за грубий підкат.
11 ‘Дивом не забивають другий ісландці! Спочатку Йон Даді Бёдварссон (Ісландія) в упор розстрілював Пятова – наш голкіпер відбив! Далі ісландець з 37-го сектора з лінії воротарського не влучив у порожні ворота!
11 ‘Йон Даді Бёдварссон (Ісландія) пробиває в створ воріт з 38-го сектора.
10 ‘Гілф Тор Сігурдссон (Ісландія) з літа пробиває в створ воріт з 39-го сектора – м’яч прикатился в руки П’ятову.
5 ‘ГОЛ! Після передачі від Б’ярнасон Альфред Фіннбогасон (Ісландія) під кутом вийшов один на один з П’ятовим. Ісландець пробив в вийшов голкіпера, але м’яч від голови Кучера відскочив знову до Фіннбогасона, який з 37-го сектора завдав точного удару.
5 ‘Альфред Фіннбогасон (Ісландія) пробиває в створ воріт з 47-го сектора.