Генпрокурор Венедіктова підписала підозру нардепу Юрченку – Лещенко

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова підписала підозру депутату Олександру Юрченку в скоєнні злочинів, зафіксованих Національним антикорупційним бюро України (НАБУ).

Про це з посиланням на власні джерела повідомив член наглядової ради “Укрзалізниці” Сергій Лещенко у Telegram-каналі.

“Як повідомили наші інсайдери, генпрокурор Ірина Венедіктова підписала підозру депутату Олександру Юрченку в скоєнні злочинів, зафіксованих НАБУ”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, НАБУ закликало Генпрокурора підписати підозру нардепу-учаснику злочинної схеми.

Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова на засіданні парламенту повідомила, що українські правоохоронні органи ведуть декілька розслідувань, які стосуються народних депутатів.

14 вересня заступник голови фракції «Голос» Ярослав Железняк виступив на засіданні Погоджувальної ради з пропозицією викликати до парламенту Венедіктову з приводу нібито вимагання хабара у 200 тисяч доларів одним з народних депутатів за ухвалення закону.

Позафракційний народний депутат Гео Лерос написав у Facebook, що нібито детективи Національного антикорупційного бюро викрили на хабарі помічника народного депутата Олександра Юрченка (фракція «Слуга народу»).

Депутат від «Слуги народу» Олександр Качура повідомив у Telegram-каналі, що Юрченко добровільно пише заяву про вихід із фракції «Слуга народу».