СБУ вже “шиє” Тимошенко справу за протиправну діяльність в засіданні РНБО

Слідчі Служби безпеки України вивчають, в якому статусі була присутня Юлія Тимошенко під час засідання РНБО 28 лютого 2014 року.

Про це заявив керівник апарату глави СБУ Олександр Ткачук.

“Це питання (присутність Юлії Тимошенко на засіданні РНБО) вивчать наші слідчі Експерти проаналізують, в якому вона була статусі, якщо ви вважаєте, що тут можуть бути ознаки протиправної діяльності.” – Сказав Ткачук.

Сама Тимошенко в ефірі “112” каналу на запитання журналістів в якості кого вона була на засіданні РНБО, відповіла, що як голова партії “Батьківщина” на запрошення О.Турчинова.

“В тій критичній ситуації на засідання РНБО запросили усіх голів партій, які представлені в Парламенті”, – сказала Тимошенко.

Раніше повідомлялося, що на сайті РНБО з’явилася стенограма засідання від 28 лютого 2014 року, під час якого піднімалося питання про введення воєнного стану в Україні у зв’язку з окупацією Криму російськими військами. Серед присутніх виявилася і Юлія Тимошенко, як лідер партії “Батьківщина” хоча вона і не була членом РНБО.
Джерело: http://zn.ua/POLITICS/sbu-vyyasnyaet-v-kakom-statuse-timoshenko-byla-na-zasedanii-snbo-v-2014-m-godu-205263_.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.